Print deze pagina

Kalender

Date Type Province Localité Dénomination
06/01/2019 Ttc Na FLORENNES (cyclo-cross)
03/03/2019 1.18.1 Lg LENS-ST REMY
09/03/2019 1.18.3 Lg DONCEEL (Jeneffe-en-Hesbaye)
10/03/2019 1.18.3 Bw LERINNES
16/03/2019 1.18.1 Na JENEFFE-EN-CONDROZ
17/03/2019 1.18.3 Na LEUZE (Eghezée)
23/03/2019 1.18.3 Lg Burdinne
24/03/2019 1.18.1 Na Marchovelette
30/03/2019 1.18.3 Bw Mellery
31/03/2019 1.18.3 Lg Les Waleffes
06/04/2019 1.18.3 Bw Lerinnes
07/04/2019 1.18.1 Lg Grâce Hollogne
13/04/2019 1.18.3 Bw Nil Saint Vincent
14/04/2019 1.18.3 Na Rhisnes (Zoning)
19/04/2019 1.18 Lx Arden Challenge
20/04/2019 1.18 Lx Arden Challenge
21/04/2019 1.18 Lx Arden Challenge
21/04/2019 1.18.1 Na Couvin
22/04/2019 1.18.3 Ht Familleureux
27/04/2019 1.18.1 Ht Lessines
28/04/2019 1.18.3 Ht Seneffe (Marlette)
01/05/2019 1.18.1 Lg AMWT2019 WANZE-TAVIERS
02/05/2019 1.18.1 Na AMWT2019 JENEFFE EN CONDROZ
03/05/2019 1.18.1 Lg AMWT2019 CRAS AVERNAS
04/05/2019 1.18.1 Bw AMWT2019 WALHAIN (CLM, Tijdrit)
04/05/2019 1.18.1 Bw AMWT2019 WALHAIN - VILLERS LA VILLE
05/05/2019 1.18.1 Ht AMWT2019 HENSIES - HENSIES
08/05/2019 Ttc Na Sombreffe
11/05/2019 1.18.1 Na Mariembourg
12/05/2019 1.18.1 Na Falmagne
15/05/2019 Ttc Ht Fleurus
19/05/2019 1.18.3 Na Jemeppe sur Sambre
25/05/2019 1.18.3 Bw Blanmont
26/05/2019 1.18.3 Bw Marbais
31/05/2019 1.18.1 Lb Ronde van Haspengouw
01/06/2019 1.18.1 Lb Ronde van Haspengouw
02/06/2019 1.18.1 Lb Ronde van Haspengouw
05/06/2019 Ttc Na Sombreffe
08/06/2019 1.18.1 Lg Geer
09/06/2019 1.18.3 Bw Sart Dames Avelines
10/06/2019 1.18.1 Lg Grâce Hollogne
12/06/2019 Ttc Ht Fleurus
16/06/2019 1.18.1 Na Balâtre Championnat de BELGIQUE
23/06/2019 1.18.3 Bw Rigenée (Marbais) 2ème GP du Bourgmestre Emmanuel Burton
30/06/2019 1.18.3 Bw Nivelles (Zoning)
01/07/2019 1.18.1 Na Cul des Sarts
03/07/2019 Ttc Na Sombreffe
07/07/2019 1.18.1 Lb Velm
10/07/2019 Ttc Ht Fleurus
13/07/2019 1.18.1 Lg Welkenraedt
14/07/2019 1.18.1 Na Meux
17/07/2019 1.18.3 Na Rhisnes (Zoning)
17/07/2019 1.18.3 Bw Nil Saint Vincent
24/07/2019 1.18.1 Ht Boussu Bois
28/07/2019 1.18.3 Bw Nivelles (Zoning)
03/08/2019 1.18.1 Lb Spurk Bilzen
05/08/2019 1.18.1 Lg Grâce Hollogne
07/08/2019 Ttc Na Sombreffe
11/08/2019 1.18.3 Na Rhisnes (Zoning)
14/08/2019 Ttc Ht Fleurus
15/08/2019 1.18.1 Lb Alt Hoeselt
16/08/2019 1.18.1 Lb Genk
17/08/2019 1.18.1 Lg Othée
18/08/2019 1.18.3 Bw Tilly 3ème GP Cooremans
24/08/2019 1.18 Open Na Porcheresse
25/08/2019 1.18.3 Bw Nivelles (Zoning)
27/08/2019 1.18.1 Lg José Battice
31/08/2019 1.18.1 Bw Walhain Saint Paul
01/09/2019 1.18.1 Na Couvin
04/09/2019 Ttc Na Sombreffe
07/09/2019 1.18.1 Lg Lontzen
08/09/2019 1.18.3 Na Floreffe
11/09/2019 Ttc Ht Fleurus
14/09/2019 1.18.1 Bw Molenbeek
15/09/2019 1.18 Na Jeneffe en Condroz
21/09/2019 1.18.3 Bw Cortil Noirmont 2ème Mémorial Océane Hankart
22/09/2019 1.18.3 Na Leuze Eghezée
28/09/2019 1.18.1 Lg Marchin
29/09/2019 1.18.3 Ht Seneffe
06/10/2019 1.18.3 Bw Nil Saint Vincent
12/10/2019 1.18.3 Lg Burdinne

Previous page: Prijsuitdeling seizoen 2012 Uitnodiging
Volgende pagina: Uitslagen